Rolki do bram przesuwnych i inne akcesoria – bo każdy detal ma znaczenie

Czy wiesz, że … na żywotność i bezawaryjną pracę bramy ogromny wpływ mają detale, takie jak rolki do bram przesuwnych, zawiasy, maskownice do śrub i mocowania?

Materiały eksploatacyjne wysokiej jakości

Inwestując w automatykę do bram oraz wybierając doskonale wykonane bramy, nie można zapomnieć o odpowiednim dobraniu poszczególnych detali. Należą do nich drobne elementy, jak choćby rolki do bram przesuwnych czy zasuwki i rygle. Są to materiały, które przez lata będą poddawane znaczącym obciążeniom i muszą w tym czasie pełnić swoją rolę bez zarzutu. Jakiekolwiek uszkodzenia rolek do bram przesuwnych mogą skutkować poważnym uszkodzeniem zdecydowanie droższych elementów, jak choćby siłowniki. Dlatego tak ważne jest, aby wszystkie materiały eksploatacyjne charakteryzowały się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi – istotna jest wysoka odporność na ścieranie oraz niewrażliwość na znaczne wahania temperatury.

Wysokiej jakości rolki do bram przesuwnych oraz okucia i zawiasy to również większy komfort podczas eksploatacji – nie występuje skrzypienie, a mechanizm działa szybko i sprawnie. W przypadku rolek do bram przesuwnych należy pamiętać o tym, by były one wyposażone w kółka łożyskowane i pierścienie zabezpieczające. To nie tylko zwiększa ich żywotność, ale gwarantuje płynniejszą pracę całego systemu otwierania bramy. Trzeba jednak pamiętać, że choć dobierzemy najwyższej jakości akcesoria, wyprodukowane z wytrzymałych i trwałych materiałów, to w trakcie użytkowania bramy będzie trzeba je regularnie wymieniać, ponieważ są to materiały eksploatacyjne, które pełnią swoją rolę, stopniowo się zużywając. Dlatego tak ważny jest serwis w przypadku zaawansowanych technologicznie systemów bramowych – jeśli będziemy o tym pamiętać, to nasza brama nigdy nas nie zawiedzie.

Komfort i niezawodność – połączenie idealne

Większość z użytkowników bram otwieranych za pomocą automatycznych systemów zwraca na nie uwagę dopiero wtedy, kiedy przestają one funkcjonować prawidłowo, bądź kiedy ich obsługa staje się niekomfortowa. Nasza firma dba o to, aby takie sytuacje nie miały miejsca, stawiając tylko na najlepszych producentów akcesoriów. Najważniejsza jest niezawodność, dlatego wszystkie dobierane przez nas materiały eksploatacyjne marki charakteryzują się doskonałymi parametrami – np. rolki do bram przesuwnych pracują cicho, a przy tym bardzo powoli się zużywają, gwarantując długą i cichą pracę całego systemu otwierania. Wszystkie akcesoria są również świetnie dopasowane – nie ma mowy, by powstawały niepożądane luzy, które w efekcie zwykle objawiają się chybotaniem lub dziwnymi odgłosami podczas otwierania bramy. Mamy wieloletnie doświadczenie, a dzięki stałej obecności na najważniejszych imprezach branżowych odbywających się na całym świecie, jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i staramy się je jak najlepiej wykorzystywać.

Naszym celem zawsze jest zaoferowanie klientowi bramy, która będzie odpowiednio chronić przed dostępem osób niepożądanych, ale również wygodnego w obsłudze systemu otwierania opartego na łączności radiowej. Duże znaczenie przywiązujemy do ergonomii, dlatego wybieramy do naszej oferty tylko najlepsze marki, które dostarczają znakomitej jakości akcesoria do sterowania automatyką do bram. W ten sposób otrzymujemy rozwiązanie idealne – poczynając od doskonałej automatyki, poprzez trwałą konstrukcję i odporne elementy eksploatacyjne, a na urządzeniach sterujących kończąc.