Dodaj Postal na pulpit
Dodaj

Magazynier – Tarnowo Podgórne

magazynier praca

Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazyniera

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozładunek towarów,
  • sortowanie i pakowanie przesyłek,
  • administracja i optymalizacja treści na stronach produktowych,
  • kontrola i wymiarowanie produktów,
  • utrzymanie czystości w magazynie.
  • raportowanie prowadzonych prac.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • uprawnień na wózek widłowy,
  • doświadczenia w pracy w magazynie,
  • łatwość komunikacji oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stałych godzinach, w systemie jednozmianowym
  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Swoje CV prześlij na adres: praca@postal.pl

Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Postal Steel Group Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Czytaj więcej

Bądź z nami na bieżąco!