Dodaj Postal na pulpit
Dodaj

Manager Regionu – województwo podlaskie i wschodnia część województwa warmińsko-mazurskiego

Szukamy Managera Regionu na obszar województwa podlaskiego i wschodniej części województwa warmińsko mazurskiego.

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów przez kanał bezpośredni jak również platformę sprzedaży B2B,

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,

  • prezentacja oferty i jej komplementarności,

  • profesjonalne doradztwo techniczne (zapewniamy niezbędne szkolenia) dla klientów Firmy Postal,

  • poszukiwanie oraz proponowanie nowych kanałów dystrybucji i grup odbiorców,

  • zbieranie i analizowanie informacji dotyczących potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,

  • sporządzanie raportów i wniosków z analizy rynku,

  • optymalizacja metod skutecznej obsługi klientów w oparciu o kanał sprzedaży tradycyjny jak również elektroniczny,

  • współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych,

  • realizacja założonych planów sprzedaży,

  • teren działania: województwo podlaskie, wschodnia część województwa warmińsko-mazurskiego.

Nasze wymagania:

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i przygotowywanie dopasowanych ofert,

  • umiejętność profesjonalnej prezentacji i sprzedaży produktów,

  • zdolności analityczne pozwalające na budowanie skutecznej strategii rozwoju na swoim terenie,

  • umiejętność budowania i utrzymania długofalowych relacji z klientem,

  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu oraz operatywność,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale handlowym firmy zajmującej się sprzedażą B2B.

To oferujemy:

  • umowę o pracę lub dogodną formę zatrudnienia,

  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze, dodatkowo premie kwartalne oraz premię roczną,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • szansę rozwoju zawodowego,

  • szkolenia prowadzone przez najlepsze firmy w Polsce,

  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie do karty Multisport.

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Swoje CV prześlij na adres: praca@postal.pl

Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Postal Steel Group Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Czytaj więcej

Bądź z nami na bieżąco!