Dodaj Postal na pulpit
Dodaj

Specjalista ds. marketingu poszukiwany

Do naszego biura w Poznaniu – na ul. Zwierzynieckiej – szukamy specjalisty ds. marketingu.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i realizacja strategii dla marek własnych oraz produktów z wykorzystaniem kanałów online i offline,

  • koordynowanie i współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych wspomagających sprzedaż,

  • planowanie i realizacja komunikacji w Social Media,

  • uczestniczenie w działaniach CSR,

  • realizacja kampanii e-mailingowych,

  • kreowanie wizerunku firmy,

  • nadzór i optymalizacja kampanii marketingowych i ich budżetów.

Nasze wymagania:

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. marketingu,

  • doświadczenie w realizacji kompleksowych strategii marketingowych,

  • pracowałeś wcześniej z kanałami B2B i B2C,

  • umiejętność pracy w zespole – z działem grafików, content’ów,

  • sprawnie działasz w Social Media oraz marketingu online i offline,

  • umiejętność kreatywnego myślenia,

  • swobodne poruszanie się w środowisku Google Workspace.

To oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa B2B,

  • narzędzia niezbędne do Twojej pracy, w tym szkolenia branżowo-produktowe,

  • współtworzenie nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów,

  • przyjazna atmosfera w biurze w centrum Poznania (nie jesteśmy korporacją),

  • realny wpływ na strategię firmy w obszarze e-commerce,

  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie.

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Swoje CV prześlij na adres: praca@postal.pl

Bądź z nami na bieżąco!