Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności

Wprowadzamy produkty z kategorii: ochrona słuchu

Naszą ofertę poszerzamy o produkty eliminujące szkodliwe działanie hałasu. Oznacza to, że od tej pory znajdziesz u nas nauszniki, zatyczki i dopasowane do nich wymienne wkładki.

 

Jeśli chodzi o przeciwhałasowe nauszniki, asortyment poszerzamy o dwa modele marki Delta Plus, tj.:

 

 

Obie pary nauszników skutecznie tłumią hałas, a przy tym są lekkie i wygodne w użytkowaniu. Wytrzymałe, o odpowiednim poziomie sztywności, świetnie sprawdzają się podczas prac w przydomowym warsztacie. Oprócz tego znajdują zastosowanie w takich dziedzinach, jak:

  • przemysł lekki,
  • transport lądowy,
  • transport morski,
  • motoryzacja.

 

Nowością wśród naszych produktów są też wspomniane już zatyczki do uszu, połączone składnym pałąkiem. Do ich głównych zalet należy komfort – zatyczki można szybko zakładać i zdejmować, a nieużywane nosić na szyi. Do oferty wprowadzamy więc:

 

 

Zatyczki tłumią hałas: nawet do 29 dB. Umieszczane głęboko w kanale słuchowym nie powodują podrażnień – są bezpieczne w stosowaniu. W naszym asortymencie znajdziesz też dopasowane do zatyczek wymienne wkładki, w zestawach po 10 par.

 

Wszystkie nowości, a także pozostałe produkty z kategorii BHP – w tym okulary ochronne i przyłbice – dostępne są w naszym sklepie internetowym Bonmario. Kontrahentów biznesowych zapraszamy na platformę B2B.

 

Bądź z nami na bieżąco!