Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności , Produkty

Systemy drzwi przesuwnych – poszerzamy ofertę

System drzwi przesuwnych – brzmi znajomo? Zobacz, co nowego mamy w ofercie.

System drzwi przesuwnych to coraz popularniejsze rozwiązanie. Nasi klienci cenią je przede wszystkim za funkcjonalność i wygodę.

Funkcjonalność, bo system znacząco sprzyja zaoszczędzeniu przestrzeni: wchodząc do pomieszczenia, nie musimy uchylać drzwi, dzięki czemu zyskujemy miejsce wokół.

Wygodę, ponieważ system – przesuwany wzdłuż prowadnicy zamontowanej na ścianie – jest komfortowy w użytkowaniu, zwłaszcza dla najmłodszych i najstarszych domowników.

Doskonale zdając sobie sprawę z zalet systemu drzwi przesuwnych, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę – zarówno o różne rodzaje systemów, jak i pasujące do nich akcesoria.

 

W związku z tym do asortymentu wprowadzamy system:

 

 

Od tej pory znajdziesz u nas także systemy ocynkowane z uchwytami w rozmiarze:

 

Z kolei zupełną nowością w naszej ofercie są systemy drzwi przesuwnych typu mini, przeznaczone do lekkich meblowych drzwi przesuwnych. Systemy świetnie sprawdzą się w zastosowaniu z szafkami – oto ich wzory:

 

 

Natomiast jeśli chodzi o dodatkowe akcesoria, korzystnie wpływające na pracę systemu drzwi przesuwnych, do oferty wprowadzamy:

 

Wszystkie nowości znajdziesz w naszym sklepie internetowym Bonmario. Jeśli jesteś kontrahentem biznesowym, zajrzyj na naszą platformę B2B.

 

 

Bądź z nami na bieżąco!