Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Kariera

Pracuj z nami

W Postal różnimy się stanowiskami, obowiązkami, umiejętnościami. Łączy nas ambicja i chęć działania – szukamy inspiracji, cieszą nas zrealizowane plany. Dołącz do nas i poczuj, że razem możemy więcej.

Na rekrutację w naszej firmie składa się sześć prostych kroków. Złóż aplikację, a resztą – od wstępnej selekcji, przez kontakt z wybranymi kandydatami, aż po propozycję współpracy – zajmiemy się my.

Zobacz, na jakie wartości stawiamy:

Zaangażowanie
Wierzymy, że dobra współpraca jest wynikiem zaangażowania obu stron. Dużo od siebie dajemy, a tym samym dużo wymagamy. Wiemy, że co dwie głowy to nie jedna, w związku z czym chcemy działać – razem z Tobą, z uśmiechem na twarzy. Bo liczy się satysfakcja.
Doświadczenie
Na rynku jesteśmy od ponad trzydziestu lat. Przez ten czas sporo zdążyliśmy się już dowiedzieć. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że najlepiej uczy się od siebie nawzajem, więc cenimy świeże pomysły i nowe inicjatywy. Ze swojej strony oferujemy fachowe porady i wypracowane, poddane próbie czasu rozwiązania.
Profesjonalizm
Doświadczenie podpowiada nam, że najlepsza inwestycja to pracownik. Dobrze wyposażone stanowisko, nowoczesny sprzęt i kompleksowe szkolenia – chcemy dla Ciebie jak najlepiej. Z nami już dzisiaj zadbasz o swoją przyszłość.
Rozwój
Rozumiemy, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Dlatego celujemy w rozwój – szkolimy, inwestujemy w technologie, tworzymy nowe miejsca pracy. Dzielimy się wiedzą i energią, zarażamy entuzjazmem i rozbudzamy ciekawość. Przejrzysta ścieżka zawodowa oraz zróżnicowane możliwości kariery – z nami naprawdę możesz więcej.
"Marzenia nie spełniają się tylko dlatego, że marzysz. To ciężka praca sprawia, że wszystko się urzeczywistnia. To ciężka praca kreuje zmiany"
Shonda Rhimes

E-commerce w sercu Poznania

Obsługa sklepu internetowego, działania marketingowe i zarządzanie projektami IT – na poznańskich Jeżycach pracują nasi specjaliści z działu e-commerce. Dbanie o wygodę klientów sklepu bonmario.com to ich codzienna praca.

Magazyn w Tarnowie Podgórnym

7 500 m² powierzchni użytkowej. Ponad 100 pracowników. W Tarnowie Podgórnym mieści się nasze centrum logistyczno-magazynowe. Wysyłka towarów, obsługa klientów, kwestie administracyjne – to właśnie tutaj obmyślamy strategię i podejmujemy ważne decyzje.

Wieloletnia współpraca

W naszej firmie stawiamy na trwałość. Dlatego średni czas stażu pracy to 8 lat, za którymi kryje się lojalność i wzajemne zaufanie. Nie oznacza to jednak, że nasi pracownicy nie zostają z nami jeszcze dłużej – tylko w tym roku dwójka z nich obchodzi jubileusz 15 lat pracy.

Jedno miejsce – wiele perspektyw

Magazynier – Tarnowo Podgórne

Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazyniera   Twój zakres obowiązków: przyjmowanie i rozładunek towarów, sortowanie i pakowanie...

Marketing Leader

Szukamy pracownika działu e-commerce – na stanowisko: Marketing Leader.   Twój zakres obowiązków: tworzenie i realizacja strategii mark...

Pracownik działu sprzedaży

Szukamy pracownika działu sprzedaży.   To oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie grupowe, op...

Manager Regionu – województwo podlaskie i wschodnia...

Szukamy Managera Regionu na obszar województwa podlaskiego i wschodniej części województwa warmińsko mazurskiego.   Twój zakres obowiązków: ...
Bądź z nami na bieżąco!