Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
O nas
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"
Peter Drucker

Na rynku działamy już od ponad trzydziestu lat. Przez ten czas stworzyliśmy osiem znaczących marek, co w przemyśle i branży metalu pozwala nam aspirować do pozycji lidera. W codziennej pracy kierujemy się odwagą – kwestionujemy to, co wydaje się niemożliwe, szukamy nowych, lepszych rozwiązań.

Dostarczanie wysokiej klasy produktów, zgodne z hasłem „Wszystko dookoła domu” to nasz cel. Do każdego klienta podchodzimy z uwagą – słuchamy, rozmawiamy i doradzamy. W naszej ofercie mamy ponad cztery tysiące towarów: od elementów stalowych i kutych, przez akcesoria do bram i ogrodzeń oraz narzędzia związane z warsztatem i produkcją, aż po artykuły do domu i ogrodu oraz automatykę do bram. Co istotne, wszystkie produkty magazynujemy w Tarnowie Podgórnym, dzięki czemu gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę.

 

Sprzedaż internetową prowadzimy przy pomocy dwóch platform. Klientom indywidualnym proponujemy sklep internetowy Bonmario, dla przedsiębiorców i firm przygotowaliśmy platformę B2B. Intuicyjna obsługa, szeroka oferta i bezproblemowy kontakt z doradcami – gwarantujemy to, co najlepsze. O szybką realizację zamówień dba ponad stu naszych pracowników, którzy przez cały czas trzymają rękę na pulsie.

Doświadczenie zdobywamy na rynkach świata – działamy w ponad trzydziestu krajach. Regularnie uczestniczymy również w międzynarodowych imprezach targowych, w trakcie których klienci mogą bliżej zapoznać się z naszymi produktami. Spotkasz nas m.in. podczas Eisenwarenmesse w Kolonii, MADE EXPO w Mediolanie, Construct Expo w Bukareszcie czy PLOVDIV w Plowdiw.

Postal w liczbach

Działamy od
1992 roku
Obsługujemy ponad
10 000
stałych klientów
Wykorzystujemy blisko
7 500 m2
powierzchni użytkowej
Nasi handlowcy przejeżdżają rocznie
1 790 000 km
Rocznie wysyłamy towar o wadze
4 263 000 kg
Posiadamy w stałej ofercie ponad
5000
indeksów towarowych
Wystawiamy rocznie
44 779
dokumentów sprzedaży
Działamy w
36
krajach
Wysyłamy rocznie
43 853
przesyłek
Rocznie z naszych elementów powstaje blisko
750 000 mb ogrodzeń
Zatrudniamy ponad
100
pracowników
Rocznie bierzemy średnio udział w
10
międzynarodowych imprezach targowych

Dołącz do naszego zespołu

Sprawdź, jak się z nami pracuje
Kariera
Bądź z nami na bieżąco!