Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności

Elektrozaczepy marki Bira nowością w naszym asortymencie

Do oferty wprowadzamy elektrozaczepy marki Bira – polskiego producenta, który na rynku działa już od początku lat 80.

Elektrozaczep to urządzenie, które charakteryzuje się prostym mechanizmem działania. Wykorzystywane w systemach kontroli dostępu, służy do przewodowego odryglowania drzwi i furtek. Tym samym dostęp do danego obiektu mają jedynie osoby uprawnione – elektrozaczep stanowi skuteczne zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi. Montuje się go na ościeżnicy drzwi – produkt ściśle współpracuje z zamkiem klamkowym.

 

Znając zalety elektrozaczepów Bira, do oferty zdecydowaliśmy się wprowadzić produkty z serii:

  • Hartte XS – wąskie elektrozaczepy z radialnym, regulowanym zaczepem, przeznaczone do profili aluminiowych i wąskich ościeżnic,
  • Hartte S – uniwersalne elektrozaczepy o standardowych wymiarach i konstrukcji z wychylnym zaczepem, regulowanym w zakresie 4 mm,
  • Hartte GL – asymetryczne elektrozaczepy z regulacją 4 mm, do drzwi lewych i prawych.

 

Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe funkcje, jak wyłącznik i pamięć.

Wyprodukowane w Polsce elektrozaczepy – w pełni z krajowych komponentów – spełniają wszelkie wymagania rynku europejskiego, wyróżniają się doskonałą jakością, są certyfikowane.

 

Razem z elektrozaczepami asortyment poszerzamy o dopasowane do nich blachy montażowe – płaskie, ocynkowane, przeznaczone do drzwi lewych i prawych.

 

Wszystkie nasze nowości znajdziesz w sklepie internetowym Bonmario. A jeśli jesteś kontrahentem biznesowym, zapraszamy na platformę B2B.

Bądź z nami na bieżąco!