Dodaj Postal na pulpit
Dodaj

Specjalista ds. rozwoju kategorii

Szukamy pracownika działu e-commerce – na stanowisko: specjalista ds. rozwoju kategorii.

Twój zakres obowiązków:

  • jeśli interesujesz się Smart Home oraz nowymi technologami i chcesz połączyć zainteresowania z pracą to napisz do nas,
  • wyszukiwanie dostawców i produktów do oferty sprzedaży na platformach B2B i B2C,
  • negocjacje z dostawcami i budowanie relacji,
  • współtworzenie atrakcyjnych opisów i kart produktowych,
  • zarządzanie cenami kategorii Smart Home / elektronika,
  • monitorowanie konkurencji i aktywne reagowanie na zmiany,
  • współtworzenie z działem marketingu strategii promocyjnych,
  • analizowanie i raportowanie z podejmowanych działań.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obszarze handlowo-zakupowym kategorii Smart Home / elektronika,
  • wyczucie pozwalające zrozumieć potrzeby Klienta,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana, ze względu na odwiedzanie targów branżowych.

To oferujemy:

  • narzędzia pracy jak Trello, Chat GPT, Slack, Magento2, Google Workspace, Bitrix24,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • swobodną atmosferę pracy,
  • pracę na Jeżycach, w sercu Poznania.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • brak dress code’u,
  • kawa/herbata,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Swoje CV prześlij na adres: praca@postal.pl

Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Postal Steel Group Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Czytaj więcej

Bądź z nami na bieżąco!