Dodaj Postal na pulpit
Dodaj

Program partnerski Tenado

Postal & TENADO – oficjalne partnerstwo

Z firmą TENADO połączyło nas zamiłowanie do rzemiosła. Jako oficjalni partnerzy, proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dla polskiej i zagranicznej branży metalowej. Jak działamy?

Firma TENADO tworzy oprogramowanie, służące do projektowania m.in. bram, balustrad, ogrodzeń, słupków, schodów metalowych, złącz śrubowych i płyt mocujących. W zakres działań programu wchodzi:

  • automatyczna analiza,
  • szczegółowy podgląd dla warsztatu,
  • kompetentne konstruowanie – praca z materiałem,
  • przedstawienie i planowanie prętów wygiętych.

Dzięki obszernym generatorom większość konstrukcji jest rysowana automatycznie, a do każdej z nich zostaje wyszczególniona ilość materiałów, długość i kąt cięcia prętów oraz masa i powierzchnia całkowita konstrukcji. Analiza materiałów przeprowadzana jest na bieżąco, co umożliwia stały podgląd materiałów. Program pozwala na  tworzenie realistycznych obrazów, które w niczym nie różnią się od zdjęć.

Jedną z funkcji oprogramowania TENADO METAL jest biblioteka – miejsce, dzięki któremu szybko i wygodnie można zamówić potrzebne materiały. I tu do akcji wkraczamy my: w Katalogu Producentów dostępne są nasze elementy kute, automatycznie wgrywane do programu. Najwyższej jakości materiały i przejrzysty projekt – właśnie takie optymalne połączenie tworzą Postal i TENADO.

Bądź z nami na bieżąco!