Dodaj Postal na pulpit
Dodaj

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Szukamy pracownika działu Biura Obsługi Klienta.

Twój zakres obowiązków:

  • jako pracownik Biura Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za kontakt z klientami i pracę z dokumentacją sprzedażową. Do głównych Twoich zadań należeć będzie obsługiwanie bieżących zamówień krajowych i zagranicznych. Wsparciem na początku Twojej pracy będą Pracownicy Działu Sprzedaży. Otrzymasz również wszystkie niezbędne szkolenia dotyczące aplikacji oraz standardów Obsługi Klienta. Pracujemy stacjonarnie od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem od 7 do 15 lub 8 do 16,

  • obsługa klienta B2B – telefonicznie i online,

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych, magazynowych, transportowych, dot. wywozu towarów,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie sprzedażowe,

  • wysoka kultura osobista,

  • kreatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16 (7-15),

  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń,

  • szkolenia,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • brak dress code’u,

  • parking dla pracowników,

  • dofinansowanie do karty Multisport.

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Swoje CV prześlij na adres: praca@postal.pl

Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Postal Steel Group Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Czytaj więcej

Bądź z nami na bieżąco!