Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności , Produkty

Narzędzia ogrodnicze – już w ofercie Bonmario.com

W odpowiedzi na rosnącą temperaturę i pierwsze znaki wiosny za oknem zaplanowaliśmy poszerzenie oferty – tym razem o narzędzia ogrodowe.

 

Kiedy na dworze robi się ciepło, a pogoda zachęca do wyjścia na świeże powietrze, jedno jest pewne: porządki w ogrodzie czas zacząć. Pielęgnacja roślin, przycinanie krzewów i koszenie trawy – aby wszystkie te prace były łatwiejsze, dobrze jest skorzystać z profesjonalnych narzędzi. Jakich?

 

Już od teraz naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe, zaawansowane pod względem technicznym:
• kosiarki,
• podkaszarki,
• roboty koszące,
• piły łańcuchowe,
• nożyce do żywopłotu,
• kosy spalinowe.

 

 

Nowoczesne, wygodne w użyciu narzędzia marki Yard Force świetnie sprawdzą się w pracach porządkowych: czy to na działce, czy w przydomowym ogródku.

Ze względu na ich dużą różnorodność – do oferty wprowadzamy zarówno narzędzia spalinowe, jak i akumulatorowe oraz elektryczne – sprzęt z łatwością dopasujesz do zaplanowanych czynności.

Wszystkie narzędzia odznaczają się solidnością i wydajnością – to dzięki nim uporanie się z wysoką trawą stanie się prostsze niż kiedykolwiek. W naszej ofercie znajdziesz również rękawice ochronne, przydatne przy wszelkich porządkach, typu: koszenie, nawożenie, przycinanie i pielenie.

 

 

Nie czekaj i już dziś przygotuj swój ogród na wiosnę.

Nasze narzędzia do ogrodu – jak i wiele innych nowoczesnych produktów – znajdziesz w sklepie internetowym bonmario.com.

Bądź z nami na bieżąco!