Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności , Produkty

Nowy model przyłbicy i gogli spawalniczych Star Wire

Po licznych testach, próbach i naradach do oferty wprowadzamy nowy model przyłbicy i gogli spawalniczych, które zostały wyposażone w nowoczesny filtr ADF i technologię True Color.

 

Dobrze wiemy, że w pracy spawacza liczy się precyzja. Właśnie dlatego tak uważnie podchodzimy do sprzętu – zwłaszcza tego przeznaczonego dla profesjonalistów.

W naszych ulepszonych modelach kluczową kwestię stanowi nowoczesny filtr samościemniający, który gwarantuje to, co w spawalnictwie najważniejsze: precyzję i bezpieczeństwo. Precyzję, ponieważ filtr, dzięki możliwości płynnej regulacji jego zaciemnienia, zapewnia doskonałą widoczność spawanego przedmiotu. Bezpieczeństwo, ponieważ filtr stanowi warstwę ochronną – zabezpiecza twarz i oczy przed odpryskami. Do jego zalet należy też wysoka klasa optyczna:

  • dla przyłbicy 1/1/1/1,
  • dla gogli 1/1/1/2.

 

Oznacza to, że filtr dostarcza stabilny, jednolity i bezpieczny dla oczu widok, bez zanieczyszczeń i zakłóceń. Jego głównym elementem jest ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD, z 4 detektorami (sensorami) łuku, pracujący jak migawka.

 

Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że przyłbicę i gogle, wyposażone w nowoczesny filtr ADF, polecamy profesjonalistom. Sprzęty świetnie sprawdzą się przy spawaniu, cięciu i szlifowaniu, jak i wszelkich aktywnościach wymagających wysokiej dokładności. Odpowiednia klasa optyczna i szerokie pole widzenia usprawnią wszystkie prace, które przebiegną szybciej, a przy tym – co najważniejsze – bezpieczniej.

 

W przypadku przyłbicy bliższej uwadze polecamy też jej estetyczne wykonanie. Dzięki czarno-żółtym kolorom przyłbica wygląda innowacyjnie i ładnie się prezentuje. W naszej ofercie znajdziesz ją w komplecie z zapasową soczewką (wewnętrzną i zewnętrzną) i regulowaną taśmą nagłowia z tworzywa sztucznego.

 

 

 

Jeśli chodzi o gogle spawalnicze, dostępne są w zestawie: z kapturem, osłoną twarzy, zapasową soczewką (wewnętrzną i zewnętrzną), regulowaną taśmą i opaską nagłowia, a także z latarką czołową i płócienną torbą transportową.

 

 

 

Nasze nowości, jak i cały asortyment, znajdziesz:

  • na platformie B2B – zaprojektowanej z myślą o kontrahentach biznesowych. Nie masz tam jeszcze konta? Zaloguj się jako gość i zobacz, co proponujemy,
  • w internetowym sklepie Bonmario.com – przeznaczonym dla klientów indywidualnych.

 

Bądź z nami na bieżąco!