Dodaj Postal na pulpit
Dodaj

Kalinowe Pola GC

CSR

Kalinowe Pola – najmłodsi w golfie

Ponad 100 hektarów. 18 dołków i nowa “9-tka” w budowie. Kalinowe Pola, czyli pełnowymiarowe pole golfowe, mieści się na urokliwym Pojezierzu Lubuskim. Otoczone naturą, tj. bujnymi lasami, bogatymi w grzyby, owoce i zwierzęta, sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu. Idealne dla miłośników natury, powstało z myślą o wszystkich pasjonatach gry w golfa – zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących.

A skoro o początkujących mowa – na terenie pola działa Akademia Golfa, rozporządzająca 6 krótkimi dołkami. To właśnie tutaj doświadczeni trenerzy szkolą debiutujących zawodników, pomagają im doskonalić posiadane umiejętności. Jak przebiega proces nauki? Kilkaset tysięcy to suma powtórzeń, którą każdy zawodnik musi wykonać – jeszcze przed pierwszą oficjalną grą. Wypracowanie ruchów i prawidłowa postawa ciała równa się miesiącom intensywnej nauki, wymagającej samodyscypliny i zaangażowania. Żeby zostać golfistą, trzeba być więc przygotowanym na to, że w torbie mieści się 14 kijów, a każdy z nich oznacza godziny pracy (i, albo przede wszystkim, świetnej zabawy!).

Wiedząc, jak ważną rolę odgrywa systematyczność w praktyce najmłodszych, zdecydowaliśmy się wesprzeć ich działania. Sponsorując dzieci i juniorów, przyczyniamy się do realizacji ich golfowych marzeń – umożliwiamy najlepszy z możliwych treningów, skutkujący pożądanymi osiągnięciami sportowymi. A wszystko to na świeżym powietrzu.

Bądź z nami na bieżąco!