Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności

Odebraliśmy Nagrodę Srebrnego Dystrybutora

W grudniu informowaliśmy o zdobyciu Nagrody Srebrnego Dystrybutora marki Locinox. Tym razem z przyjemnością ogłaszamy, że nagrodę – przy okazji targów Perimeter Protection w Norymberdze – już odebraliśmy.

 

Targi w Norymberdze były okazją do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa. W trakcie wydarzenia zgłębialiśmy wiedzę z obszaru zabezpieczeń dostępu – rozmawialiśmy o zamkach, ogrodzeniach, systemach automatyki bram. Interesowały nas także zabezpieczenia elektroniczne, w tym systemy monitoringu.

 

W temacie bezpieczeństwa wrażliwych obiektów uwagę skupiliśmy zwłaszcza na bramach antywłamaniowych i wszystkich dodatkowych, a jednocześnie niezbędnych elementach ich funkcjonowania. Jeśli natomiast chodzi o nowości, w tym wypadku systemy do zwalczania dronów stanowiły temat przewodni.

 

Wydarzenie było więc doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi ofertami produktowymi z zakresu ochrony obwodowej i techniki ogrodzeniowej. Doświadczeniem dzielili się z nami eksperci z branży, którzy skutecznie objaśniali wagę współdziałania elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych.

 

 

Bądź z nami na bieżąco!