Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności , Produkty

Wprowadzamy wybrane systemy balustrad całoszklanych z serii KF firmy Kozza

W czerwcu ubiegłego roku informowaliśmy o nawiązaniu współpracy z marką Kozza Railings. To właśnie wtedy zostaliśmy jej przedstawicielem na Polskę i Europę Środkową, a do oferty dodaliśmy unikatowy system do balustrad całoszklanych.

 

Na początku tego roku zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty. Oznacza to, że do asortymentu wprowadzamy wybrane produkty z serii KF, wyróżniającej się systemem odprowadzania wody z profili i narożników. Wszystkie elementy serii odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi i podwyższoną odpornością na obciążenie wiatrem i uderzeniem.

 

Do oferty dodajemy więc:

  • trzy profile o długości 5000 mm typu L/U z serii: KF 1000, KF 1050, KF 1200,
  • profile narożne: wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zaślepki boczne do profili balustrad: lewe i prawe.

 

 

W asortymencie mamy też niezbędne zestawy montażowe, do różnych grubości szyby, oraz narzędzia do szklenia balustrad całoszklanych – do zaciskania i regulacji.

 

 

Jeśli chodzi o dostępną w naszej ofercie serię KE, i tutaj mamy dobre wieści. Od teraz dostępne profile do balustrad całoszklanych z serii KE100, KE105 i KE 120 znajdziesz w trzech kolorach: znanym aluminiowym i dwóch nowych, tj. czarnym oraz srebrno-satynowym.

 

 

 

Dzięki zróżnicowaniu naszej oferty z łatwością stworzysz balustradę na miarę swoich oczekiwań – solidną i wytrzymałą, a przy tym estetycznie wykonaną, dopasowaną do konstrukcji całego budynku.

 

Wszystkie nasze produkty znajdziesz: 

  • w sklepie internetowym: bonmario.com – kierowanym do klientów indywidualnych,
  • na platformie B2B – stworzonej z myślą o przedsiębiorcach, przedstawicielach instytucji.
Bądź z nami na bieżąco!