Dodaj Postal na pulpit
Dodaj
Aktualności , Produkty

Spawarki marki ESAB – od teraz w naszej ofercie

Na początku roku zdecydowaliśmy się na szerszą współpracę z amerykańsko-szwedzką marką ESAB. Oznacza to, że od tej pory w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne produkty do spawania i cięcia, razem z materiałami eksploatacyjnymi. 

 

Spawarki, które wprowadzamy do asortymentu, odznaczają się doskonałą, wielokrotnie potwierdzaną, jakością technologiczną. Z tego względu, a także w odpowiedzi na potrzeby rynku, działamy kompleksowo – ofertę poszerzamy o urządzenia przeznaczone do różnych metod spawania. W naszym internetowym sklepie zauważysz więc urządzenia do spawania:

  • metodą TIG – łukową nietopliwą elektrodą, zalecaną do spawania stali niskostopowych i wysokostopowych, a także metali nieżelaznych (niklu miedzi, aluminium, magnezu i ich stopów),
  • metodą MMA – elektrodami otulonymi, najczęściej wykorzystywanymi do spawania żelaza i stali.

 

Jeśli chodzi o konkretne modele, na naszej platformie dostępne będą urządzenia z różnych serii, tj. spawarka:

 

 

 

 

Wszystkie urządzenia są wydajne i intuicyjne w obsłudze, co znacznie ułatwia pracę operatora. Spawarki działają płynnie, cicho i skutecznie – ograniczają ilość odprysków spawalniczych przy niskich, jak i wysokich ustawieniach parametrów. Dzięki trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne urządzenia świetnie sprawdzają się takich branżach, jak: motoryzacja, rurociągi, energetyka, naprawy i konserwacja oraz przemysł lotniczy, przetwórczy i stoczniowy.

 

Warto przy tym odnotować praktyczną konstrukcję urządzeń: źródło prądu spawania jest łatwe w przenoszeniu i można go używać prawie w każdym miejscu – czy to w warsztacie, czy na placu budowy. Plusem spawarek jest również duży, prosty w obsłudze interfejs, na którym wskazania widać nawet z odległości kilkunastu metrów.

 

Po więcej szczegółów, dotyczących spawarek, jak i naszych pozostałych produktów, zapraszamy:

Bądź z nami na bieżąco!